1
2
22.07.2019
Головна » COPIED PUBLICATIONS UA

На Житомирщині поліція закрила нелегальний цех з обробки "сонячного каміння" (ФОТО)
29.01.2018 | 10:09

44 кг бурштину, спецобладнання, електронні ваги, чорнові записи та інші свідчення незаконної діяльності ділків вилучили правоохоронці у результаті санкціонованого обшуку, проведеного у рамках досудового розслідування 26 січня у м. Олевську.

У ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного видобутку бурштину в Овруцькому районі слідчі поліції отримали відомості про те, що сонячне каміння для подальшої обробки направлялося до сусіднього району.

Оперативники Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції встановили місцерозташування цеху у м. Олевську, де нелегально шліфувалося каміння-сирець. Ділки орендували приміщення на території одного з відкритих акціонерних товариств. Відтак за погодженням з Житомирською обласною прокуратурою слідчими Слідчого управління ГУНП і оперативниками УЗЕ Нацполіції там було ініційовано та 26 січня проведено санкціонований обшук.

0_веб

У результаті з приміщення, облаштованого під міні-цех, поліцейські вилучили 44 кг бурштину, спеціальне обладнання для обробки каменю, електронні ваги, чорнові записи, калькулятори та інше.

2_веб

1_веб

Досудове розслідування триває. У рамках подальших слідчих дій поліцейські перевіряють канали надходження та можливого збуту сонячного каміння, а також усіх осіб, причетних до вказаних протиправних дій.

Відділ комунікації поліції

Житомирської області

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку