01601, Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
повернутись 
У Києві з хабаром у 1,2 мільйона гривень затримано арбітражного керуючого (ФОТО)
25.02.2016 | 09:52

За передачу у власність майна збанкрутілого товариства, його розпорядник вимагав мільйонний хабар. Арбітражного керуючого затримали за місцем роботи. Отримані гроші чоловік заховав у власному гаражі. Йому загрожує до 12-ти років ув’язнення.

В рамках кримінального провадження, відкритого прокуратурою Київської області, працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції зібрали матеріали щодо протиправної діяльності арбітражного керуючого.

Відповідно до чинного законодавства, у разі банкрутства юридичної особи судом призначається арбітражний керуючий, який управляє та розпоряджається майном банкрута. Також керуючий може самостійно проводити аукціони.

За надання переваги на аукціоні щодо укладання договору купівлі-продажу майна, нотаріальне посвідчення та підписання акту передачі права власності на куплене майно товариства арбітражний керуючий вимагав від громадянина мільйонний хабар.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів працівники ДЗЕ задокументували отримання розпорядником 1,2 мільйони гривень хабара, які той заховав у власному гаражі.

24 лютого працівники Департаменту захисту економіки Національної поліції, прокуратури та УСБУ у Київській області затримали здирника за місцем роботи.

Під час проведення санкціонованих обшуків гаражного боксу та за місцем його мешкання правоохоронці вилучили не тільки грошові кошти у сумі 1,2 мільйони гривень, а й пістолет, автомат та набої до зброї.

Чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Згідно санкції статті 368 частини 4 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу Україні на арбітражного керуючого очікує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки

Національної поліції України

[email protected]

тел. довіри 098-103-96-59

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
повернутись