01601, Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
повернутись 
"Реформи кримінального блоку дадуть можливість суттєво підвищити ефективність роботи поліції у протидії злочинності", - В'ячеслав Аброськін (ФОТО, ДОДАНО ВІДЕО)
27.01.2018 | 13:04

Перший заступник Голови Національної поліції України – керівник кримінальної поліції повідомив про це сьогодні, 27 січня, під час доповіді на річній підсумковій колегії МВС України.

За його словами, процес реформування кримінального блоку поліції вже розпочато та вже зроблено перші кроки у цьому напрямку.

В’ячеслав Аброськін розповів, що у липні 2017 року між Національною поліцією та Американською стороною було підписано план спільних дій щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Департаменту протидії наркозлочинності.

1E4A4675

«Ним передбачено довгострокову фінансову підтримку в розбудові Департаменту за зразком передових правоохоронних органів, що ведуть боротьбу з наркобізнесом. На даний час вже виділено перший транш у розмірі 1 мільйона доларів США», – повідомив перший заступник Голови Нацполіції.

У той же час в структурі Національної поліції було створено Управління кримінального аналізу як окремого аналітичного підрозділу кримінальної поліції.

«Сучасні вимоги потребують нових підходів до збору, зіставленні та інтерпретуванні інформації у повсякденній роботі поліцейського. Тому постала необхідність у запровадженні поліцейської діяльності, керованої аналітикою – «Intelligence Led Policing» («ILP»). Така «аналітика» притаманна кримінальному аналізу», – зазначив керівник кримінальної поліції України.

Він також додав, що у рамках цього пілотного проекту у Нацполіції заплановано створення регіональних відділів при Головних управліннях Національної поліції в Одеській, Харківській, Львівській областях та місті Києві.

1E4A4695

Перший заступник Голови Нацполіції повідомив про зміни у підходах та методах роботи поліції у сфері боротьби з організованою злочинністю.

«У 2018 році ми сконцентруємо зусилля підрозділів кримінальної поліції на мінімізації впливу організованих груп і злочинних організацій на суспільні, економічні та політичні відносини в нашій державі, шляхом якісного документування таких груп та припинення їх діяльності», – зазначив В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, у Нацполіції розповіли про перебіг реформування підрозділу боротьби з наркозлочинністю. Крім того, раніше у структурі Національної поліції України було створено Управління кримінального аналізу.

Також нагадаємо, перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін повідомляв, що пріоритетами у роботі оперативних підрозділів є протидія оргзлочинності і "злодіям у законі". Для посилення боротьби поліції саме з цими явищами заплановано реформування підрозділу кримінальної розвідки. 

Департамент комунікації

Національної поліції України

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
повернутись