01601, Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
повернутись 
На Львівщині поліція викрила комунальника у махінаціях з бюджетом
29.01.2018 | 11:09

На даний час йому повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем.

Оперативники управління захисту економіки у Львівській області, слідчі Жовківського відділу поліції за процесуального керівництва Червоноградської місцевої прокуратури викрили факт зловживання службовим становищем у процесі освоєння бюджетних коштів. Гроші були виділені для проведення модернізації міської котельні із переходом на альтернативні види палива.

Правоохоронці встановили, що підрядною організацією проводились загально-будівельні, монтажні та оздоблювальні роботи з модернізації котельні комунального підприємства однієї з міських рад Львівщини. Разом з тим, проаналізувавши документацію щодо проведених робіт, поліцейські виявили ряд невідповідностей. Так, на час підписання актів у котельні був відсутній водонагрівний котел, який внесли до офіційних паперів. 

Не зважаючи на явні порушення, керівник комунального підприємства затвердив акти виконаних робіт, що призвело до збитків на суму понад 2 мільйони гривень.

На підставі зібраних матеріалів про вчинення посадовою особою правопорушення, йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Виконуючому обов’язки керівника комунального підприємства інкримінують зловживання службовим становищем.

Досудове слідство триває. В межах розслідування буде перевірятися причетність інших осіб до протиправної діяльності під час освоєння бюджетних коштів.

 

Департамент захисту економіки

Національної поліції України

тел. довіри (098) 103-96-59

dze@ekon.np.gov.ua

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на npu.gov.ua обов`язкове
версія для друку
повернутись